3. 7. – 5. 7. 2014

„Ani Avengeři nemají tak dobrou partu“ — Spider-Man

 

Jak na ComicsCon

 

Nejbližší ComicsCon můžete navštívit v rámci Festivalu Fantazie, který se koná od 27. 6. - 6. 7. 2014.

Nikdy jste nebyli na Festivalu Fantazie ani na jiném conu z této linie? Účast není nic složitého. Stačí se registrovat do systému Amber, vyplnit přihlášku a zaplatit vstupné. Pozor, sleva za přihlášení předem (20 %) platí jen při zaplacení do 31. 5. 2014! Díky integraci s ostatními cony ve FF linii (PragoFFest a FanCity) vám registrace ulehčí příští přihlášky… a věřte nám, budete se chtít vrátit.

K dopravě do Chotěboře můžete využít dva FF autobusy z Prahy či konvenční dopravní prostředky. V první a poslední den Festivalu obvykle jezdí velké skupiny fanoušků, ke kterým je možné se připojit a získat slevu za skupinovou jízdenku. Od vlakového nádraží je už to pak do FF areálu jen kousek.

Festival Fantazie má díky svému výsadnímu postavení jisté výhody ohledně zázemí a služeb. Ubytování je možné (a vhodné) objednat přes systém Amber.

Když pak přijde den odjezdu, je dobré si s sebou zabalit:

  • Pro svižné odbavení – potvrzení o zaplacení, doklady, hotovost.
  • Pro pohodlný pobyt – záleží na zvoleném typu ubytování (např. ve spacáku – nafukovací matrace), oblečení na spaní, hygienické potřeby, přezůvky.
  • Pro moderního člověka – mobil a nabíječka, fotoaparát a nabíječka (a film – podle modernosti toho kterého návštěvníka), USB disk, notebook, rozdvojka.
  • Pro přednášející a účinkující – podklady k vaší přednášce. Nebo kostým. Nebo obojí.

Jídlo a pití je velice jednoduše obstaratelné na místě, kde je dostatečně velké a relativně levné stravovací zázemí, neboť FF provozuje hned 7 občerstvoven (včetně hoFFpůdky se zahrádkou a grilem). Ve vzdálenosti dosažitelné i lenošivou chůzí je též několik restaurací, pizzerie a ve všední dny i několik obchodů.